Teleporada z lekarzem online

W wybranych regionach kraju świadczymy usługi z dojazdem do domu klienta. Niezależnie, czy potrzebujesz wizyty internisty czy opieki położnej środowiskowej, służymy Tobie naszą pomocą i doświadczeniem. Zapraszamy do szybkiej konsultacji online z lekarzem.

PRZYCHODNIA ONLINE

Wybierz e-Receptę z poniższej listy

Zapewniamy fachową pomoc lekarską bez wychodzenia z domu. Zamów i uzyskaj pomoc online. Lekarz może wystawić dla Ciebie e-Receptę. W ciągu 5 minut będzie na Twoim telefonie!

Zobacz wszystkie nasze usługi. Kliknij tutaj

KADRA LEKARSKA

Nasi specjaliści

Zespół przychodniaonline.com.pl składa się z wykwalifikowanych lekarzy wielu specjalizacji. Oto część naszego zespołu, który udzieli Tobie porady.

Zenon Chrząstowski

Nr prawa wyk. zawodu 3713849

Adam Mallach

Internista | Ginekolog

Mateusz Moroz

Lekarz rodzinny | Nr prawa wyk. zawodu: 3507053

NASZE USŁUGI

Powody, dla których warto skorzystać z naszego serwisu

przychodniaonline.com.pl to nowoczesna platforma medyczna. Zapewniamy możliwość uzyskania specjalistycznej telekonsultacji lub videokonsultacji online. Możesz uzyskać fachową poradę bez konieczności wychodzenia z domu.

Analiza problemu

Z pełnym zaangażowaniem postaramy się pomóc Państwu w rozwiązaniu każdej zgłaszanej sprawy.

Specjalizacje

Udzielamy specjalistycznych konsultacji lekarskich zgodnych z Twoimi potrzebami. Wybierz specjalistę z lekarzy dostępnych w naszym serwisie i umów konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie.

Ceny konsultacji

Cena konsultacji online w naszym serwisie wynosi 109,99zł. Istnieje również możliwość zamówienia wizyty domowej internisty lub położnej środowiskowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Doświadczenie

Współpracujemy jedynie z doświadczonymi lekarzami i położnymi, którzy cieszę się dużym zaufaniem naszych pacjentów.

Apteczka0
Brak recept w koszyku
Wróć
0